NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

REMGAZ  jest polską spółką, zajmującą się produkcją i dystrybucją gazów technicznych. Nasza oferta adresowana jest do firm wykorzystujących gazy techniczne w procesach technologicznych. Działamy na terenie południowej Polski, w kilku oddziałach na terenie Dolnego i Górnego Śląska.

Opis stanowiska:

Firma REMGAZ zatrudni: Pracownika produkcji

Podstawowym obowiązkiem pracownika na oferowanym stanowisku będzie praca przy napełnianiu butli gazami technicznymi.

Firma oferuje szanse rozwoju oraz awansu na inne stanowska.

Wymagania:

  • sumienność, zaangażowanie
  • umiejętności dobrej organizacji pracy, oraz pracy w zespole
  • wykształcenie minimum zawodowe

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień mechaniki
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejetnośc obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. C, C+E, ADR

Firma oferuje:

  • wdrożenie
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szanse na rozwój i awans

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA