NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

KIEROWCA C+E ADR

Zawód: Kierowca
Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: praca stała

REMGAZ  jest polską spółką, zajmującą się produkcją i dystrybucją gazów technicznych. Nasza oferta adresowana jest do firm wykorzystujących gazy techniczne w procesach technologicznych. Działamy na terenie południowej Polski, w kilku oddziałach na terenie Dolnego i Górnego Śląska.

Opis stanowiska:

Firma zatrudni Kierowcę posiadającego prawo jazdy kat. C+E z uprawnieniami ADR ew. gotowością ich zrobienia.

Istnieje również dla tego stanowiska mozliwość pracy  stacjonarnej jako pracownik produkcji.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • ważne świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy
  • uprawnienia na przewozy materiałów niebezpiecznych ADR (ewentualnie gotowość ich zrobienia)

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziłku do piątku na terenie południowej części kraju (codzienny powrót do domu) - kierowca
  • wolne weekendy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA