NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Zawód: Księgowy
Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

REMGAZ  jest polską spółką, zajmującą się produkcją i dystrybucją gazów technicznych. Nasza oferta adresowana jest do firm wykorzystujących gazy techniczne w procesach technologicznych. Działamy na terenie południowej Polski, w kilku oddziałach na terenie Dolnego i Górnego Śląska.

Opis stanowiska:

Firma zatrudni Samodzielną ksiegową.

Zakres obowiązków:

- księgowanie dokumentów,

- prowadzenie ewidencji księgowych,

- przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

- sporządzanie sprawozdań finansowych,

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

- bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

- przygotowywanie bieżących zestawień oraz raportów,

- prowadzenie czynności windykacyjnych,

- przygotowywanie umów o pracę, nadzór nad sprawami kadrowymi, rekrutacja pracowników,

- bieżąca współpraca z głównym księgowym.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia),

- znajomości zasad księgowości oraz przepisów podatkowych,

- znajomości obsługi programów z grupy Office (Word, Excel) oraz Insert GT,

- znajomości zagadnień płacowo-kadrowych (prawo pracy, ZUS, podatek dochodowy),

- dobrej organizacji pracy,
- doświadczenia na podobnym stanowisku, - mile widziane prawo jazdy kat."B".

Firma oferuje:

- zatrudnienie w stabilnej firmie,

- możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA