NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

Zawód: Kierowca
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma transportowa HK LOGISTIC Sp. z o.o. to prężnie działająca firma która powstała w 2013 roku. Cechuje nas dynamizm i umiejętność elastycznego dopasowania się do potrzeb naszych Klientów. Działamy niestandardowo i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Kontrahentów. Indywidualne podejście do Klienta nie jest dla nas sloganem, lecz jednym z kluczowych aspektów współpracy. Podobnie jak jakość usług oraz zaufanie jakim jesteśmy obdarzani.

Opis stanowiska:

  • bezpieczny i punktualny przewóz towarów do miejsca rozładunku
  • efektywne wykorzystywanie czasu pracy kierowcy
  • kontrola dokumentów na załadunku/rozładunku
  • kontrola ilości i braków uszkodzenia towarów
  • terminowe rozliczanie się z dokumentów z tras
  • dbałość o czystość i stan techniczny pojazdów

Wymagania:

  • aktualna karta kierowcy
  • prawo jazdy kat. C + E
  • aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w jeździe ciągnikiem z naczepą typu chłodnia

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne
  • pracę z zachowanie norm czasu pracy kierowców
  • nowoczesny tabor
  • indywidualne podejście do pracownika

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

Poszukiwane zawody Goczałkowice-Zdrój