NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Spedytor Międzynarodowy

Zawód: Spedytor
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma transportowa HK LOGISTIC Sp. z o.o. to prężnie działająca firma która powstała w 2013 roku. Cechuje nas dynamizm i umiejętność elastycznego dopasowania się do potrzeb naszych Klientów. Działamy niestandardowo i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Kontrahentów. Indywidualne podejście do Klienta nie jest dla nas sloganem, lecz jednym z kluczowych aspektów współpracy. Podobnie jak jakość usług oraz zaufanie jakim jesteśmy obdarzani.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad czasem pracy kierowców
  • kontrola nad dokumentami przewozowymi
  • pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
  • kompleksowa obsługa klientów
  • przygotowywanie ofert
  • negocjowanie cen oraz warunków
  • organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej oraz jej nadzór
  • budowanie relacji z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego minimum 2 lata
  • znajomość min. dwóch języków ( jeden biegle )
  • doświadczenie w pracy na giełdach transportowych
  • nawiązywanie współpracy z przewoźnikami
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z nowymi klientami
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się Firmie
  • pracę pełna wyzwań, w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

Poszukiwane zawody Goczałkowice-Zdrój