NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Programista C#/.NET - Pszczyna

Zawód: Programista
Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: praca stała
LIS

Grupa LIS (Logistics Information Systems) jest wiodącym producentem zintegrowanych systemów informatycznych dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich. Od ponad 37 lat rozwijamy i oferujemy specjalistyczne oprogramowanie do planowania transportu TMS WinSped®, zarządzania flotą oraz zintegrowany portal dla zleceniodawców i przewoźników.

Opis stanowiska:

Twoja praca będzie polegała na rozwijaniu inowacyjnych aplikacji desktopowych używanych do planowania oraz optymalizacji tras w firmach logistycznych.

Otrzymasz indywidualnie dopasowane zadania (C#, WPF, XAML, WCF) według powierzonej specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju dedykowanych aplikacji dla klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz funkcji naszego systemu WinSped®.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie - informatyczne lub podobne
  • Praktyczna znajomości z zakresu C# i .NET Framework, Silverlight, WPF, XAML,WCF i /lub ASP.NET
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Nowoczesne narzędzia pracy (notebook z SSD, 2 monitory, najnowsze wersje oprogramowania specjalistycznego)
  • Kursy językowe
  • Dowolną formę zatrudnienia (Umowa o pracę, B2B)
  • Komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Pszczyny

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA