NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik magazynu

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: praca stała

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. Prowadzone przez Henryka Kanię zakłady to nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

ZM Henryk Kania S.A z siedzibą w Pszczynie w związku z rozwojem działu poszukują pracowników na stanowiska:

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
- kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,
- dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu,
- rozładunek towaru
- dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy,

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej zasadnicze,
- uprawnienia na wózek widłowy- będzie dodatkowym atutem,
- książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny),
- doświadczenie w pracy magazynowej co najmniej 1 rok,
- umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność.

Firma oferuje:

- pracę w systemie trzyzmianowym,
- dobre warunki pracy,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne rozwiązania socjalne,

- nabycie uprawnień w przypadku braku kursu obsługi wózka widłowego,

- pakiet benefitów pozapłacowych,

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Pszczyna