NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: praca stała

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa platformy sprzedażowej, w tym wprowadzanie nowych produktów
  • bieżący, profesjonalny kontakt z klientem
  • kompleksowe koordynowanie procesu sprzedaży
  • nadzór nad realizacją zamówień
  • współpraca między działami w firmie
  • analiza trendów rynkowych

Wymagania:

  • znajomość ogólna pracy na systemach CMS (m.in. Wordpress)
  • znajomość silników sklepów internetowych (np. woocommerce, magento)
  • znajomość serwisów sprzedażowych (m.in. amazon)  i aukcyjnych (m.in. allegro, ebay)
  • znajomość narzędzi  e-commerce (m.in.  baselinker, getresponse, go.pl)
  • koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu zamawiania
  • znajomość języka angielskiego i  (lub) niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i motywacja do wykonywanych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • korzyści pozapłacowe (ubezpieczenia, karta Multisport)

Jak aplikować - informacje