NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierowca kat. C+E

Zawód: Kierowca
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Forma zatrudnienia: praca stała

Firma transportowa HK LOGISTIC Sp. z o.o. to prężnie działająca firma która powstała w 2013 roku. Cechuje nas dynamizm i umiejętność elastycznego dopasowania się do potrzeb naszych Klientów. Działamy niestandardowo i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Kontrahentów. Indywidualne podejście do Klienta nie jest dla nas sloganem, lecz jednym z kluczowych aspektów współpracy. Podobnie jak jakość usług oraz zaufanie jakim jesteśmy obdarzani.

Opis stanowiska:

  • przewóz towarów w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • Region – cała Polska oraz teren Europy

Wymagania:

  • aktualna karta kierowcy
  • prawo jazdy kat. C + E
  • aktualne  świadectwo kwalifikacji zawodowej ( badania lekarskie, psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy )

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • dbałość o powierzony tabor

  • rzetelność w wykonywaniu poleceń służbowych

  • odpowiedzialne podejście do pracy

MIle widziane:

  • doświadczenie w jeździe ciągnikiem z naczepą typu chłodnia
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Firma oferuje:

  • umowę o pracę

  • terminowe wynagrodzenie

  • szkolenia wewnętrzne

  • pracę z zachowanie norm czasu pracy kierowców

  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor

  • indywidualne podejście do pracownika

  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Goczałkowice-Zdrój